Niech żyje Polska. Hura! Tom 2 Andrzej Pilipiuk

ISBN: 9788360505212

Published: January 11th 2007

Paperback

417 pages


Description

Niech żyje Polska. Hura! Tom 2  by  Andrzej Pilipiuk

Niech żyje Polska. Hura! Tom 2 by Andrzej Pilipiuk
January 11th 2007 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 417 pages | ISBN: 9788360505212 | 9.50 Mb

„Niech żyje Polska. Hura!” po raz drugi otwiera bramy do światów, gdzie groza przeplata się z humorem, a halucynacyjne wizje są łudząco realne.Wyobraźnie autorów kreują nie tylko nietuzinkowe rozwiązania fabularne, ale też bohaterów, o których trudnoMore„Niech żyje Polska. Hura!” po raz drugi otwiera bramy do światów, gdzie groza przeplata się z humorem, a halucynacyjne wizje są łudząco realne.Wyobraźnie autorów kreują nie tylko nietuzinkowe rozwiązania fabularne, ale też bohaterów, o których trudno zapomnieć.

Przykład? Na pewno niejednego wprawi w zadumę złodziej stłuczonych kawałków luster, szara postać próbująca zbudować od podstaw własną osobowość, którą zatraciła. Ktoś inny postanowi przyjrzeć się bliżej przemykającemu przez karty tomu szewcowi z innej planety... Jak na porządną antologię fantastyki przystało, nie zabraknie też bohaterów spoza realnego świata, a ci niekoniecznie przybywają w pokojowych zamiarach... Jest jeszcze coś. Pewnie nie raz byliście sami w pustym pokoju.

I co? Nic się nie działo? Żadnych szmerów czy cieni przemykających za plecami? W TYM pokoju dzieje się dużo, zwłaszcza że w JEGO ścianach mieszkają potwory. Po przeczytaniu tego opowiadania ciemność już nie będzie taka sama, a wasz pokój nabierze innego wymiaru.W antologii „Niech żyje Polska. Hura!” prawda okazuje się wyśnionym koszmarem, a wyobrażenie jest autentykiem. Warto podjąć wyzwanie i dać się porwać autorom!Antologia stanowi ukonorowanie 25-lecia istnienia nieformalnej grupy literackiej Klub Tfurcuf.

Wszystkie teksty łączy tematyka, miejsce akcji - fabuła rozgrywa się w Polsce i wszystkie powstały specjalnie na potrzeby niniejszej antologii.Spis tekstów:- Andrzej Pilipiuk: Bunt szewców- Artur Szrejter: Shamballach- Tomasz Bochiński: Cudowny wynalazek pana Bella- Katarzyna Urbanowicz: Utulić zło- Piotr Schmidtke: Prawa Ręka Marzenia- Krzysztof Kochański: Centuriańskie bomby- Joanna Kułakowska: Goście z pokoju obok- Jerzy Rzymowski: Lustro dla niewidzialnego człowieka- Łukasz M.

Wiśniewski: Poganiacz Osłów- Jacek Piekara: Jak ja was [...] nienawidzęEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Niech żyje Polska. Hura! Tom 2":


toosmart.pl

©2013-2015 | DMCA | Contact us