Margaret Thecer Dhe Fundi I Komunizmit Ne Evropen Lindore Diana Elise Skrapari

ISBN: 9781484110669

Published: April 12th 2013

Paperback

80 pages


Description

Margaret Thecer Dhe Fundi I Komunizmit Ne Evropen Lindore  by  Diana Elise Skrapari

Margaret Thecer Dhe Fundi I Komunizmit Ne Evropen Lindore by Diana Elise Skrapari
April 12th 2013 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 80 pages | ISBN: 9781484110669 | 5.18 Mb

Ky liber i dedikohet Zonjes se hekurt, Lady Margaret Thecer, e cila ishte nje politikane qe ndryshoi historine.Ajo u be mesazhere e vendeve perendimore dhe luftoi qe vendet e Evropes Lindore te skllaveruar nga komunizmi te fitonin lirine e tyreEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Margaret Thecer Dhe Fundi I Komunizmit Ne Evropen Lindore":


toosmart.pl

©2013-2015 | DMCA | Contact us